Përkundër rreziqeve, Adelina Tahiri vazhdon ta vendosë djalin në këtë pajisje

2019-04-04 në ora 17:51

Është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, derisa ka vite në skenë, dhe është atuore e shumë hiteve.

Adelina Tahiri, ishte në qendër të vëmendjes gjatë shtatzënisë me djalin e saj, Jonin. Ajo pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen, derisa nuk kanë munguar dhuratat e çmuara që ajo ka pranuar.

Këngëtarja është poashtu mjaft aktive në rrjetet sociale, derisa poston foto të shumta edhe të djalit të saj. Joni duket për mrekulli, derisa luan me çantat e mamit të tij.

Ajo që bie në sy nga këto video të publikuar në InstaStory është rrethorja për fëmijë që Joni është vendosur, derisa fillon të ecë me ndihmën e saj.

Derisa, nga këshillat për nënat, shpesh vihet theksi tek dëmet që shkaktojnë rrethoret tek fëmijët./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *