Ylli i Instagramit poston foto gjatë gjidhënies me gotë vere në dorë, fansat e kryqëzojnë

2019-04-17 në ora 19:22

Ajo është një nga personalitetet më të ndjekura në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk ka qëndruar e kursyer tek fotot që ka postuar.

Së fundmi, Beka Martinez ka publikuar një foto duke ushqyer me gji foshnjën e saj, shkruan GazetaShneta.

Por dicka jo aq e zakonshme mund të shihet në këtë foto. Në njërën dorë ajo shihet duke mbajtur vajzen Ruth kurse në dorën tjetër mban gotë vere.

Ky gjest duket se ka akumuluar shumë frustimre në mesin e ndjekësve të saj.

Shumica e kishin kritikuar për pirjen e alkoolit përderisa ajo është ende në procesin e gjidhënies.

Por sipas studimeve shkencore një gjë e tillë nuk është se kundërshtohet kategorikisht.

Hulumtimi i bërë nga American Academy of Pediatrics thotë se alkooli mund të lëjë pasoja në trurin e fëmijës pork jo ndodh në rastë të abuzimit me pijen. Sipas studimt thuhet se duhet të kalojnë të paktonë 2 orë pasi nëna të ketë pirë një pije alkoolike. /GazetaShneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *