Vetëm nënat mund ta kuptojnë këtë postim të Vesa Lumës

2018-03-04 në ora 19:07

Çifti Vesa Luma dhe Big Basta, të njohur në estradën shqiptare, tash e sa kohë tashmë jetojnë në Zelandë të Re.

Vesa publikon shpesh fotografi dhe video, ku përmes tyre tregon se sa është përshtatur me jetën e saj të re së bashku me familjen e saj.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, të cilën e ka parë si të kuptimtë vetëm për nënat./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *