‘Shtatzënia më mësoi që ta vlerësoj më shumë trupin tim’

2018-08-12 në ora 21:22

Modelja dhe aktorja e famshme, Kate Upton, është duke pritur fëmijën e saj të parë me yllin e bejsbollit.

Kate ka thënë se shtatzënia i ka dhënë “një arsye të re për të vlerësuar trupin e saj”.

Ajo pret fëmijën e saj të parë me Justin Verlander.

“Isha kaq e sëmurë në tremujorin e parë dhe ishte shumë e vështirë të kaloj nëpër këtë xhirim, por jam shumë mirënjohës që kam pasur një ekip kaq të madh rreth meje dhe tani kam një arsye të re për të vlerësuar trupin tim!”, shkruan modelja e njohur në Instagram.

Çifti njoftoi fejesën e tyre kur Upton tregoi një unazë në qilimin e kuq në Met Gala në 2016 dhe ata u martuan në Itali në nëntor 2017./Tetova Sot/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *