Qesharake, shija e gjyshes për librat për fëmijë tejkalon limitet

2017-10-06 në ora 13:54

Cilësohet si një ndër dhuratat më të çmueshme, sidomos nëse një të tillë i dhurojmë fëmijëve, vlera e tyre shtohet edhe më shumë.

Bëhet fjalë pikërisht për librat, kur një gjyshe në Australi blen një libër me ilustrime mbesës së saj, dhe kur çdo gjë shihet të jetë në rregull, këtu fillon që libri të shpalos veten.

Libri i titulluar “Nëse do të kishin folur kafshët”, në pamje të parë shihej si një libër për fëmijë por gjyshja si duket harron të shikoj në brendësi, transmeton Gazeta Shneta.

Ndërsa nëna e vajzës me humor shpërndan këtë në rrjetin social Twitter, duke shpalosur gjithë përmbajtjen e librit që fjalori i përdorur aty nuk ishte i përshtatshëm për një vajzë 6 vjeçare.

Më poshtë keni disa prej këtyre fotove që po bëjnë gjiro në rrjetet sociale.

/Gazeta Shneta/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *