Pyetja nga nëna: Bebja ime është 2 muajshe, dhe nuk është e aftë ta kryejë procesin e jashtëqitjes. Çfarë të bëjë?

ForumiKategoria: Pyetje të PërgjithshmePyetja nga nëna: Bebja ime është 2 muajshe, dhe nuk është e aftë ta kryejë procesin e jashtëqitjes. Çfarë të bëjë?
Anonim e pyetur 3 viteve më herët

pershendetje vajza ime ashte 2 muaj e gjysme dhe ndhodh qe deri 1 jav nuk kryn jashteqitje ju lutem amundeni pergjigjje

Përgjigjja e juaj

1 + 8 =