Problem me acidin ne shtatzeni

ForumiProblem me acidin ne shtatzeni
Zana e pyetur 3 viteve më herët

Pershendetje nena jam shtatzan ne javen e tet dhe sot lava pllakat e shtepis me acid dhe e kuptova qe nuk me beri mir po me dridheshe trupi kam merak mos ka ndikim ne bebi ju lutem kam merak sepse viziten e kam ne daten 6 se di cte bej te shkoj njer neser per tlmerak sepse nje shoqja time me trembi shum me tha qe mund te ket pushim te rahjes se zemres se bebit nuk e dija kte gje se nuk do ta beja kur

 

1 Përgjigjet
Poni e pergjigjur 3 viteve më herët

Mos perdor acid se jane te demshme,por nga meraku shko e boj nje vizite.qe te jesh e qete.shtatzani te mbare

Përgjigjja e juaj

5 + 20 =