Nena pyet: Qe 3 vite mundohem te mbes shtatzene, por pa rezultat. Çfare medikamente te perdor per te me ndihmuar?

ForumiKategoria: Pyetje të PërgjithshmeNena pyet: Qe 3 vite mundohem te mbes shtatzene, por pa rezultat. Çfare medikamente te perdor per te me ndihmuar?
Anonim e pyetur 3 viteve më herët

pershendetje jam nje nene me dy vajza kam 3 vjet qe mundihem te ngelem shtatezene dhe spo kam rezultat kam qen neper doktor me kan thene qe jam shum mire dhe qe do ngelem shtatezene desha te dija nga nenat nese kan provuar te ngelen me ilaqe dhe cili do ishte me i miri dhe pa probleme. ju lutem anonim ju faleminderit

Miranda është përgjigjur 3 viteve më herët

Une kam perdorur Clomid menjher kam mbet shtatzan

Përgjigjja e juaj

2 + 2 =