Nena pyet: Jam shtatzene 7 muajshe dhe ka filluar te me çahet lekura e barkut, çfare duhet te perdor?

ForumiKategoria: Pyetje të PërgjithshmeNena pyet: Jam shtatzene 7 muajshe dhe ka filluar te me çahet lekura e barkut, çfare duhet te perdor?
Anonim e pyetur 3 viteve më herët

Pershendetje nena deshta me ju pyt jom shtatzan muajin e 7 dhe ka filluar te me qahet barku me qfar kreme duhet me lye ,edhe a largohen kto shenja se jom ba shum marak faleminderit

Etleva është përgjigjur 6 muajve më herët

Dua.te pyese qe sot nuk e kam degjuar bebin te levizi dhe jam me merak

Përgjigjja e juaj

4 + 17 =