Nena pyet: Jam shtatzene 4 muajshe dhe bebja eshte e vendosur ne pozicion te rralle, a eshte e rrezikshme kjo per beben?

ForumiKategoria: Pyetje të PërgjithshmeNena pyet: Jam shtatzene 4 muajshe dhe bebja eshte e vendosur ne pozicion te rralle, a eshte e rrezikshme kjo per beben?
Anonim e pyetur 3 viteve më herët

Pershendetje un jam ne muajin e katert te shtatzanis dhe e kom beben ne nje pozicjon shum te radh veq duq rrin edhe e kom shum posht a parasheh ndonje rrezik per beben timeN

Përgjigjja e juaj

8 + 15 =