Nena pyet: Jam 33 javeshe dhe bebja peshon 2.4 kg, mos është shumë?

ForumiKategoria: Pyetje të PërgjithshmeNena pyet: Jam 33 javeshe dhe bebja peshon 2.4 kg, mos është shumë?
Anonim e pyetur 3 viteve më herët

Pershendetje nena sot bera viziten dhe jam 33 javeshe bebi peshonte 2400kg mos eshte me shum bucko se sa duhet me tha per te vajtur perseri ne fillim korrikut faleminderit kush komenton ??

Përgjigjja e juaj

7 + 10 =