Nëna e shqetësuar pyet nëse fëmija nis të flas në muajin e 7

ForumiKategoria: Pyetje të PërgjithshmeNëna e shqetësuar pyet nëse fëmija nis të flas në muajin e 7
Ano e pyetur 3 viteve më herët

Pershendetje nena,doja te dija nga ju nese femija ne muaj te shtat thot ba-ba ma-ma?apo bertet?jam nje nene e re dhe e Kane vajzen e pare Ju flm

Jonida është përgjigjur 3 viteve më herët

Djali im ka pak dit qe beri 8m…dge edhte hera e dyte qe thote ba ..ba

Përgjigjja e juaj

10 + 0 =