Cfare bejne bebat tuaja 7 muajshe?pasi djali I'm nuk Reagan shume dhe thot vetem baba

ForumiCfare bejne bebat tuaja 7 muajshe?pasi djali I'm nuk Reagan shume dhe thot vetem baba
Suela e pyetur 3 viteve më herët

Përgjigjja e juaj

7 + 12 =