Cfare bejne bebat tuaja 7 muajshe?pasi djali I'm nuk Reagan shume dhe thot vetem baba

ForumiCfare bejne bebat tuaja 7 muajshe?pasi djali I'm nuk Reagan shume dhe thot vetem baba
Suela e pyetur 3 viteve më herët
Redvina është përgjigjur 3 viteve më herët

Edhe djali im ne muajin e 7 nuk reagonte dhe thoshte vetem baba. Nuk ka asgje per t’u shqetesuar. Cdo femije ka kohen e vet, kur te jete gati do i beje te gjitha sic po ndodh me djalin tim. Ta kesh me jete! ❤

Përgjigjja e juaj

6 + 11 =