A po e ushqen Elita me qumësht gjiri Zërin?

2019-03-10 në ora 09:12

Moderatorja e njohur televizive, Elita Rudi, javë më parë u bë nënë për herë të parë.

Një nga pyetjet më të shpeshta që u bëhet nënave të reja është nëse i japin ajo jo gji fëmijës së tyre.

Kjo pasi së fundmi është përhapur shumë fenomeni i shmangies së gjidhënies, për shkak se ndikon në formën e gjoksin.

Mami Elita qëndroi vetëm pak javë larg vëmendjes së ndjekësve në rrjetet sociale, për t’u rikthyer sot me një video të re pas ardhjes në jetë të djalit të saj Zëri me partnerin Gjiko.

Dhe një nga pyetjet më të shpeshta që duket se ka marrë nga ndjekësit e saj duket se lidhet pikërisht me gjidhënien.

“Për të gjithë ato që më pyesin: Po jam një nënë që jap gji”, shkroi Elita në Insta Story.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *