Parashikimi i motit për sot dhe vikend

2018-11-09 në ora 08:07

Meteorologët kanë parashikuar mot kryesisht me diell për ditën e sotme.

Prishtina Weather njofton se temperaturat e ajrit mbeten mbi vlera mesatare, transmeton Gazeta Shneta.

Sot temperaturat pritet të lëvizin ndërmjet 3 gradë minimalet dhe 16 gradë celsius maksimalet.

Mot pothuajse i njëjtë pritet të mbajë edhe në vikend. Shihni ta tabelën më poshtë. /Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *