Nora ia tepron, ja çfarë bën me fëmijën e saj për ta sfiduar Tunën

2017-08-19 në ora 18:15

Gjithçka nisi para pak muajsh e që nga ajo kohë historia e tyre u shndërrua në një telenovelë, e kjo jo pa shkak.
Përveҫ se kolege, dikur mike shumë të mira, Tuna dhe Nora Istrefi, për një arsye apo një tjetër tashmë nuk flasin më me njëra-tjetrën.

Duke marrë parasysh që secila është bashkëshortja përkatëse e dy vëllezërve Berisha, konflikti i heshtur mes këngëtareve është shndërruar në një nga temat më pikante të shoubizit shqiptar.

Tashmë, çdo gjë ka marrë një rrjedhë disi të çuditshme, që me lindjen e Tianit. Duke marrë parasysh që Renee, nga ana tjetër, është vetëm dy vjeҫe, në mëndje të lind veҫ pyetja: “a janë takuar ndonjëherë të vegjlit?

Patrisi nuk rresht së komentuari zemra e fjalë të ëmbla për vajzën e të vëllait, ndërsa Roberti është parë para pak javësh duke mbajtur pinjollin e familjes Berisha në krahë. Sa për bashkëshortet, asnjëra nuk ka hedhur asnjë hap më tutje!

Së fundmi, duket se Norës ia ka bërë zili Tuna, e kjo falë fotove në Instagramin e secilës. Fillimisht, ka qenë këngëtarja nga Shkupi ajo që ka postuar foto e video të Tianit në ‘mystory’, teksa ky i fundit luante e qeshte me të atin.

Nuk është e pazakontë që Tuna të bëjë të tilla postime, e këtu nuk ka asgjë për t’u habitur. Ajo që surprizon është fakti se pak orë më pas, Nora vepron njësoj, duke e mbushur InstaStory-n me imazhe të Renees, duke luajtur në një kënd lojrash…

Të jetë ngacmuar Nora nga Tuna vallë? Apo ka qenë kjo thjesht një rastësi, pa qëllime të veçanta?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *