Ndryshimi drastik i Tunës pas lindjes, provokon si kurrë më parë

2017-11-26 në ora 20:21

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, pas lindjes së djalit ka marrë vëmendjen e mediave.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë provokuese teksa pozon para aparateve fotografike.

Ndryshe Tuna është në lidhje me Patris Berishën dhe së bashku kanë një djalë që ende nuk i ka mbushur një vit./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *