Moti sot, 21 maj 2018

2018-05-21 në ora 08:06

Mot pjesërisht i vranët. Pasdite dhe në mbrëmje priten zhvillime të shtrëngatave të shpërndara me shi.

Po ashtu, mund të ketë kohë pas kohe edhe riga lokale shiu, transmeton Gazeta Shneta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *