Metoda më e thjeshtë dhe më efikase për ta futur fëmijën në gjumë – ju nevojitet vetëm një faculetë

2018-03-13 në ora 17:51

Së fundmi, sipas një videoje, ekziston një mënyrë e lehtë për ta bërë foshnjën tuaj që të fle përbrenda disa sekondash.

Gjithçka çfarë ju kërkohet është një faculetë ose ndonjë gjë tjetër e ngjashme me faculetën, me të cilën do të mund t’ia tërhiqni vëmendjen fëmijës, shkruan Gazeta Shneta.

Megjithëse mund të duket paksa hipnotizuese, metoda del të jetë mjaft efektive.

Ndiqeni videon./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *