Learta shtatzënë, kaq shumë i është shtuar apetiti (Foto)

2017-08-05 në ora 16:32

Martesa e saj bëri bujë të madhe.

Kjo ngase Learta Jakupi u martua me djalin e Shyhrete Behluli, shkruan arbresh.info.

Ajo dhe Kushtrim Behluli janë në pritje të fëmijës së parë.

Pra, Learta është shtatzënë dhe kuptohet që apetiti sa vjen dhe i shtohet.

Ja çfarë ka konsumuar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *