Kush është fizioterapeuti që e takoi Albin Kurtin në Aeroplan

2020-02-14 në ora 17:28

Fizioterapeuti Hashim Fazliu ka qenë befasia e sotme për kryeministrin Albin Kurti, i cili udhëtoi për në Gjermani me aeroplan nga Aeroporti i Prishtinës.

Fizioterapeuti rastisi të ulej afër kryeministrit Albin Kurti dhe ministrit të Jashtëm Glauk Konjufca në aeroplan për në Gjermani, shkruan Gazeta Shneta.

Ai postoi një fotografi në Facebook dhe u bë i fashëm pasi emri i tij asocioi me presidentin e Kosovës Hashim Thaqi.

“Me ftesë të Merkel (se tani po thojnë spo rrin Hashimi me Albinin”, ka shkruar Fazliu në postimin e tij në Facebook.

Sipas profilit të tij Fazliu është fizioterapeutë në klubin sportiv Fushë Kosova. /Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *