Kjo video do t’ju bëjë me lot dhe do ta thirrni nënën menjëherë (Video)

2017-07-25 në ora 10:07

Një video e postuar në facebook për dashurinë e nënës do t’ju bëjë me lot.

Në video shfaqet përpjekja e një nëne për ta bërë të lumtur vajzën e saj, transmeto Gazeta Shneta.

Veprimet e nënës nuk ndalen, ndonëse vajzës nuk i bëhet qejfi me asgjë.

Përpjekjet e nënës shpërblehen në fund.

Shikojeni momentin teper emocionues në fund të videos. /Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *