Këngëtari i njohur baba për herë të dytë, kjo është gjinia e foshnjës

2018-05-17 në ora 19:21

Chrissy Teigen, supermodelja dhe bashkëshortja e këngëtarit të njohur ndërkombëtar, John Legend, janë bërë prindër për herë të dytë.

Teigen ka sjellë në jetë një djalë, duke e konfirmuar nëpërmjet në cicërime në “Twitter” ku shkruan: “Dikush ka ardhë” duke iu referuar si “dikush” djalit të tyre, ndërkaq nëpërmjet emoji-ve ka treguar edhe gjininë e foshnjës, shkruan Gazeta Shneta.

Çifti i njohur kanë edhe një vajzë 2-vjeçe e cila quhet Luna Simone Stephns e cila sipas mediave të huaja është mjaft e lumtur për vëllaun e saj dhe që tani do të jetë një motër e madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *