Ja si e urojnë Nora dhe Roberti vajzën e tyre në ditëlindjen e 4-të

2019-05-15 në ora 18:09

Çifti i artistëve nga Kosova, Nora Istrefi e Robert Berisha u bënë prindër për herë të parë para 4 vitesh.

E sot vajza e tyre, Renee, feston ditëlindjen e saj të katërt.

Të dy prindërit e kanë uruar të bijën Renee përmes rrjeteve sociale. Nora ka zgjedhur një video të fundit, ku ka shkruar ” Gëzuar ditëlindjen princesha ime”, ndërsa Roberti, i cili ndodhet në Gjermani, përmes një fotoje nga ditëlindja e parë e vajzës, ka bërë urimin emocionues.

“Gëzuar ditëlindjen evlad te don babi fort”, –  ka shkruar ai. /pernenat

robert me rene

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *