Ja si e quan Emina vajzën e saj të vogël, tipike e nënave shqiptare

2018-09-06 në ora 16:58

Është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila ka arritur të ketë audiencë të gjerë si dhe mjaft suksese në skenën ndërkombëtare.

Ajo pak kohë më parë është bërë nënë për herë të dytë, derisa ajo ka vazhduar të ketë një pamje shumë të mirë edhe pas lindjes.

Por edhe përse jeton prej kohësh në Amerikë, ajo vajzave të saj vazhdon t’iu flaës shqip duke i ruajtur traditat kombëtare shqiptare.

Ajo ka thënë se të bëhesh nënë është një ndjenjë vërtetë e veçantë, të cilën Emina e ka përjetuar dhe përshkruar si diçka të tillë.

Ajo e ka krahasuar të voglën e saj me ‘’sheqer’’ si fjalë përkëdhelëse, derisa Mia Soraya buzëqesh ëmbël./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *