Ja sa është rritur vajza e vogël e Emina Cunmulaj, fëmijë më të ëmbël nuk keni parë ndonjëherë

2018-07-13 në ora 21:01

Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të dashura për publikun shqiptar dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo tregon për momentet e përditshme duke bërë që të ngjallin reagime nga më të ndryshmet, shkruan Gazeta Shneta.

E, reagimet më të ëmbla janë për vajzat e saj, që janë duke u rritur dita ditës derisa gëzojnë shëndet të plotë.

Kjo është foto e radhës e Mia Soraya që shihet se është shumë e lezetshme./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *