Ja sa bukur duket dhoma e djalit të vogël të Adelina Tahiri

2018-08-20 në ora 14:18

Këngëtarja e famshme shqiptare gjatë ditëve të fundit është në qendër të vëmendjes, pasi në çdo ditë pritet që ajo të lind djalin e saj, i cili do të quhet Jon.

Së fundmi këngëtarja ka organizuar ‘Baby Shoëer’, ndërsa më tej ajo ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e saj dhomën e gjumit të bebes së saj, shkruan Gazeta Shneta.

Në Instastory këngëtarja tregon imazhe me sekuenca të vogla të dhomës, derisa shohim se përveç organizimit tejet luksoz, Jonin e presin edhe shumë dhurata nga mami dhe babi.

Për më shumë shikoni pamjet më poshtë./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *