Gjyshe Nera me fjalët më të ëmbla për ditëlindjen e vajzës së Ermalit

2017-11-10 në ora 15:34

Sot rrjetet sociale vërshuan nga urime ditëlindjesh me fjalët më të ndjeshme dhe më të bukura për të afërmit e tyre. Fjalë të bukura ka zgjedhur edhe Nera, nëna e Ermal Fejzullahut për vajzën e këtij të fundit Erën, shkruan Indeksonline.


Nera ka postuar në Instagramin e saj një fotografi të mbesës së saj ndërsa ka shkruar:


Ndryshe edhe vet Ermali e ka uruar sot vajzën e tij në 4 vjetorin e lindjes së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *