Fotografitë e vogëlushes Renee që të kënaqin zemrën (Foto)

2017-08-17 në ora 11:41

Çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi pasi u bënë prindër të vajzës Renee, vazhdimisht sjellin imazhe të saj.

Ata kujdesen vazhdimisht për të dhe nga ato që sjellin në rrjete sociale tregojnë që janë prindër të kujdesshëm, shkruan lajmi.net.

Nora e kishte dërguar dje Renee-në në disa lodra, aventurë kjo e cila të ‘shkrinte’ derisa e shikoje atë tek kënaqej.

Më pastaj, Nora kishte publikuar një foto me të, ku dukej shumë në formë dhe me stil rrugëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *