Fotografia e kësaj nëne është duke bërë xhiro botën, për një arsye shumë të fortë

2018-03-13 në ora 15:18

Një fotografi që kapi momentin kur një foshnjë e re u takua me motrën e tij të vogël për herë të parë është bërë virale, falë reagimit emocional të djalit.

Për shumë prindër, angazhimi i fëmijëve të tyre në shtesa të reja familjare është diçka që kërkon shumë shqyrtim, transmeton Gazeta Shneta.

Ata duhet të sigurohen që vëllai të mos ndihet i lënë pas dore, duke kontrolluar gjithashtu duke i ofruar të porsalindurit kujdesin që i nevojitet.

Por kur Jordan Burch, një familjar dhe fotograf portretesh, arriti në Spitalin Baptist në Pensacola, Florida, për të kapur momentin e veçantë kur një nënë e paraqiti foshnjën e saj te vëllait të saj më të madh Xhekson, ai nuk priste reagimin e jashtëzakonshëm të djalit.

Ndiqeni reagimin e tij./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *