Foshnja që iu desh të futej në mitër për herë të dytë dhe të lind prapë

2018-05-17 në ora 14:14

Joni Reinkemeyer, 22 vjeç, dhe i dashuri i saj Chris Skain, 28 vjeç, nga Jefferson City, Missouri, SHBA, ishin të gëzuar kur mësuan se po bëheshin prindër.

Por 19 javë në shtatzëninë e saj Joni iu dha lajmi që djali i saj i foshnjës ishte sëmurë rëndë, transmeton Gazeta Shneta.

Ajo u habit kur mjekët sugjeruan që ta hapnin atë në bark, për të kryer një operim mbi të – dhe pastaj duke e kthyer atë në bark të saj për dhjetë javë, me qëllim që të lind prapë.

Gjithsesi, operacioni përfundoi me sukses dhe nëna është mjaft falënderuese për stafin mjekësor, si dhe për profesionalizmin e tyre./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *