Edhe Renee ‘bëhet’ këngëtare, këndon këngën e Erës

2017-10-03 në ora 18:32

Këngëtarja Nora Istrefi në llogarinë e saj ka publikuar disa video teksa shihet Renee duke kënduar, shkruan lajmi.net

Asaj i kishin vënë këngën e Erës, ‘BonBon’ dhe me një mikrofon në dorë bënte sikur këndonte.

E nëse edhe Renee një ditë do bëhet si nëna dhe tezja e saj, mbetet të shihet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *