E tmerrshme: Nëna merr drogë duke ushqyer foshnjën me gji (Foto)

2017-07-25 në ora 18:34

Një fotografi është shfaqur në rrjetet sociale në të cilën shihet një grua duke marrë drogë dhe në të njëjtën kohë duke ushqyer fëmijën me gji, shkruan Metro.co.uk, transmeton Periskopi.

E identifikuar në Facebook me emrin Kayla Marlow, shihet duke marrë drogë përderisa shoqja e saj Krystal Rose Shillingford-Horm, në dorën e saj ka një shkrepëz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *