Dashi-Të lindurit e kësaj shenje mund të përballen me disa shqetësime gjatë kësaj dite....
2019-02-15 22:41:48
Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm, ku nuk përjashtohen as disa debate....
2019-02-14 22:16:55
Dashi-Ky 14 shkurt për të lindurit e kësaj shenje nuk do të jetë shumë...
2019-02-13 22:04:40
Dashi-Kjo ditë do të jetë mjaft e ngarkuar dhe e tensionuar. Disa probleme të...
2019-02-12 22:26:08
Dashi-Parashikohet një ditë e komplikuar për të lindurit e kësaj shenje. Duhet bërë kujdes,...
2019-02-11 21:35:41
Horoskopi i ditës së hënë, 11 shkurt 2019: DASHI-Pasiguria juaj sot mund t’ju bëjë...
2019-02-10 22:48:04
Ky është horoskopi për ditën e nesërme, e diel, 10 shkurt 2019. Njihuni me...
2019-02-09 23:30:00
Horoskopi i ditës së shtunë, 9 shkurt 2019: Dashi-Kjo e shtunë pritet të jetë...
2019-02-08 22:18:33
Horoskopi i ditës së premte, 8 Shkurt 2019: Dashi-Mund të përballeni me disa tensione...
2019-02-07 21:51:07
Faqja 1 nga 6812345...102030...E Fundit »