Arrestohet një femër në Prishtinë, e theri motrën me thikë

2017-09-06 në ora 10:22

Një femër është arrestuar në Prishtinë nga Policia e Kosovës, pasi e ka therë me thikë motrën e saj.

Policia raporton se motra ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar menjëherë në QKUK për trajtim, shkruan Gazeta Shneta.

Policia bënë të ditur se e dyshuara është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit.

Ende nuk dihen motivet e këtij rasti. /Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *