Ami shkon në një tualet të qendrës tregtare, ajo çfarë sheh do të habis të gjitha nënat

2018-05-17 në ora 16:39

Moderatorja e njohur shqiptare, Amarda Toska, së bashku me bashkëshortin e saj, Ermal Mamaqi dhe anëtarin e ri të familjes, Joelin, ndodhen në Vienë për pushime.

E së fundmi, ajo çfarë ka parë Ami ka çuditur të gjithë, të cilën e shtyu edhe ta fotografoi atë, shkruan Gazeta Shneta.

Në një tualet të njërit nga qendrat tregtare të këtij qyteti, moderatorja ka fotografuar një paradhomë, gjë që e ka mahnitur atë.

“Paradhoma e nje tualeti normal ne nje qender tregtare ne Vjene,” është shprehur Amarda./Gazeta Shneta/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *