Albana tregon se çfarë i bëri asaj një manjak masazhi në Turqi

2018-12-16 në ora 11:48

Moderatorja Albana Osmani ka rrëfyer mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Xing me Ermalin’ një moment tmerri ndërsa ndodhej në një qendër masazhi në Turiqi.

Albana Osmani ka treguar një histori të ndodhur vite më parë, në një udhëtim në Turqi, ku ndodhej së bashku me Amin dhe Ermalin.

Në dhomën e masazhit, masazhatori ishte një maniak i cili kishte bërë veprime të pakëndshme, shkruan Syri.

“Futem në dhomën e masazhit, isha me bikini, ai zotëria teksa masazhonte këmbët lëshonte pasthirrma. Vajti deri afër të pasmeve dhe vazhdonte me pasthirrma.

Një t’u ngritur unë, ja futa një shkelm”, tregoi Albana duke e improvizuar skenën. Moderatorja më pas kishte dalë nga dhomë e masazhit duke bërtitur dhe tregoi se Ermali i kishte dhënë një mësim të mirë manjakut. /Syri/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *