Afërdita Dreshaj me të bardha, ja kur do të martohet këngëtarja shqiptare

2018-06-22 në ora 10:13

Ata shihen mjaft të lumtur sepse shumë shpejt do t’i japin fund beqarisë dhe do të jenë burrë e grua.

Janë këta çifti Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl, që kanë mbetur vetëm pak ditë para se ata të ngjiten në drejtim të altarit për ta përmbushur ëndrrën e tyre.

Por është një fotosesion që kanë nisur çifti para se të kurorëzohen, dhe janë mjaft të zënë me përgatitjet përfundimtare për dasmën.

Këto imazhe mahnitëse gjithçka në të bardha Afërdita i ka ndarë me mijëra ndjekës në Instagram, dhe çifti shihet se janë shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin.

Këto janë pamjet e para se si do të duket Afërdita në ditën e dasmës që pritet të jetë me 30 qershor./Prive/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *