Adelina Tahiri zbulon barkun pas shtatzënisë, shikoni sa bukur duket

2019-04-15 në ora 15:26

Është ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila tash e një kohë është pjesë aktive e estradës shqiptare, me projekte të shumta muzikore.

Adelina Tahiri së fundmi është bërë dhe kjo nuk ka kaluar pa bërë bujë në mediet rozë, ku pothuajse është transmetuar çdo detaj që nga shtatzënia e deri te lindja.

Tanimë po flitet mjaft shumë edhe për kohën e pas lindjes, ku Adelina, shihet se ka arritur që për pak kohë të rikthejë format e saj trupore.

Ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale teksa shihet mjaft joshëse.

 

View this post on Instagram

 

@adelina_tahiri1 ka rikthyer format trupore pas lindjes se djalit dhe po duket shume seksi😍 #mommy #body

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *