Adelina duket se nuk po ia del ta kthejë vetën pas lindjes, ja si është “katandisur”

2018-11-06 në ora 16:03

Jo falë projekteve muzikore, por këngëtarja me jehonë të madhe në mesin e publikut shqiptar, Adelina Tahiri, por për shkak të jetës së saj private, ajo po komentohet shpesh në mediet rozë.

Këngëtarja kësaj radhe duket se është duke u ballafaquar me vështirësitë që vijnë për një nënë pas lindjes, duke mos mundur të rikthejë vetën pas lindjes, qoftë në aspektin e formave, ashtu edhe në fizionominë e fytyrës së saj, shkruan Gazeta Shneta.

Këtë gjë më së miri e vërteton një fotografia që e ka ngarkuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” ylli i muzikës, duke e shfaqur fytyrën e saj “të ënjtur”.

Megjithatë, Adelina është një grua e fortë dhe do mund t’ia dalë përballë ndryshimeve hormonale!/Gazeta Shneta/

Kliko këtu për t’u informuar me testin që duhet ta bëjë secila nënë shtatzënë për të konfirmuar se shëndeti gjenetik i foshnjës në ardhje është në rregull.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *