Kurti dhe Mustafa takohen sot për koalicionin, a do ta marr VV shëndetësinë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti dhe ai i LDK-së Isa Mustafa do të takohen sot për të biseduar për koalicionin. Në këtë takim pritet të arrihet marrëveshja për...
Raporto
raporto@gazetashneta.com

Na gjeni në:

Pse ndiheni shtatzënë kur nuk jeni

Ndiheni shtatzënë? Nëse jeni përpjekur të krijoni për një kohë, kjo mund të jetë një çështje mujore për ju. Ndihesh shtatzënë. Ju keni të gjitha këto shenja dhe simptoma të shtatëzënisë – lodhje, dëshirë e fortë, ndoshta edhe vjellje. Por, atëherë kur të mbërrijë periudha juaj, ju e kuptoni se jo, nuk jeni shtatzënë...

Gjërat që shkaktojnë infeksione vaginale

Infeksioni i majave zakonisht shkaktohet nga një rritje e llojeve të caktuara të kërpudhave, e cila rezulton në një çekuilibër të baktereve në vaginë. Simptomat më të...

Niveli i Ndotjes së Ajrit